Duben 2014

Nesplněný slib - 2. část

20. dubna 2014 v 19:54 | Kate Rojvol Raddle
Přišel domů zrovna ve chvíli, kdy začalo pršet. Hlásili na dnešek bouři, ale nevěřil, že by ještě přišla. Dal si dlouhou teplou sprchu. Chtěl smýt všechny vzpomínky z dnešního večera. Pořád mu nedocházelo, co se to stalo. Hlavně netušil, proč jim vlastně pomohl. Rozhodl se na dlouhou dobu vyhýbat se kratší cestě domů.

Nesplněný slib - 1. část

20. dubna 2014 v 19:53 | Kate Rojvol Raddle
"Tak teda v pondělí," rozloučil se fotograf se svými modely. Jelikož za pár dní začne podzim, museli nafotit podzimní kolekci. Zavřel studio, nasedl do auta a odjel domů za svou ženou. Tři manekýni mu zamávali, když projížděl kolem nich.
"Tak co hodláte dneska dělat?"
"Zajdu do baru sbalit nějakou kočku, s kterou bych mohl strávit večer," odpověděl Tai. Leon ho poplácal po rameni.
"Tohle není vůbec špatný nápad!" Oba se zasmáli. "A co ty, Aki?"
"Půjdu domů," odpověděl.
"Ale no ták, přece nemůžeš odmítnout tuto zábavu!" Chytil ho za ramena. "Nebo tam na tebe čeká sexy kočka? No… Přiznej se, draku!"

Příběh Shizuky Yoru - 2. část

16. dubna 2014 v 10:50 | Kate Rojvol Raddle
"Itachi!" rozezněl se dětský křik přes celou halu velitelství ANBU. Malý klučina s tmavě modrými vlasy se rozběhl ke svému bráškovi. Hlavní velitel se mu postavil do cesty. Podíval se na něj naštvaným pohledem.
"Tady nemáš co dělat. Tohle není školka," procedil skrze zaťaté zuby.
"Sasuke, co tady děláš?" Objevil se vedle šéfa Itachi.
"Mě-měl jsi… Slíbil jsi mi, že se mnou dneska budeš cvičit…" řekl šeptem.
Věděl, že teď odejít nemůže. Musel vyslechnout zajatce, což nepočká. "Teď nemůžu. Musíš jít sám. Pak za tebou přijdu." Netušil, jak dlouho mu to bude trvat, ale aspoň slib zcela nezrušil.
Se svěšenou hlavou odešel a zamířil si to na cvičiště.
"Tohle bylo naposledy. Je mi jedno, z jakého klanu jsi. Ještě pořád jsem tvůj nadřízený a tato budova nejsou jesle!" Nekřičel, ale jeho tón hlasu nepřipouštěl žádné námitky.
"Ano, pane."
"Máte práci, ne?"
Dali se do práce.

Příběh Shizuky Yoru - 1. část

13. dubna 2014 v 22:18 | Kate Rojvol Raddle
Na velitelství ANBU jednotek bylo téměř prázdno. Někteří měli důležitý úkoly mimo vesnici. Třetímu Hokagemu se doneslo, že se vesnice ukrytá v mlze chystá zaútočit na Zemi Ohně. Musel zjistit, co je na tom pravdy a popřípadě se tomu pokusit zabránit. Nechtěl mít na krku válku s některou se skrytou vesnicí.
Zbytek jednotek hlídal vesnici před špiony a jednotlivými útoky, které by mohly nastat. Proto na velitelství zůstal pouze hlavní velitel ANBU a pár nejvýše postavených členů. Kdyby potřebovali něco rozhodnout, hierarchie ANBU neumožňovala rozhodovat pouze jednoho člověka. To mohl pouze Hokage vesnice a i ten se většinou musel řídit rozhodnutím rady.