Září 2015

Sluha Boží

26. září 2015 v 21:50 | Kate Rojvol Raddle |  Yaoi
Stál jsem před zrekonstruovanou církevní budovou - farou. Před dvěma měsíci jsem oslavil třicáté třetí narozeniny. Už bylo načase odejít a začít na novém písečku. Vítr mi pročechral nakrátko střižené vlasy barvy spáleného uhlu. Možná bych si je mohl konečně nechat trochu delší, opravdu jen možná, protože takhle mi to vůbec neslušelo, ale pravidla jsou pravidla. Neslyšně jsem si povzdechl.
"Už je ti třicet tři let. V našem domě je místo pro všechny, to víš," začal svoji promluvu, když jsem se posadil naproti svému nadřízenému. Byl vysoký, štíhlý se šedými nakrátko ostříhanými vlasy. Zvedl ruce a dlouhé prsty si propletl před ústy. Probodával mé svýma unavenýma očima. Podle mého názoru by potřeboval ze své funkce vystřídat.

02. kapitola

1. září 2015 v 10:32 | Kate Rojvol Raddle |  Voldemortův dědic
Winnie vstávala časně ráno. Vyšla ze svého příbytku. Předchozí majitel ji nutil spát v malinké temné komůrce. Příbytek pod schody byl temný, když si tam nerozsvítila, ale rozhodně nebyl tak malý jak by si přála. Zvykla si spát v malé místnůstce, ale v tomhle domě bylo to nejmenší zrovna prostor pod schody. Trvalo pět let, než si zvykla na větší prostor.
U dveří si všimla obálky. Zvědavě se k ní vydala. Do tohoto domu chodily pouze listy, co se pošťák spletl. Na obálce bylo jen jméno s adresou. Žádná poštovní známka. Musela ji přinést sova. Vzala ji a odnesla do kuchyně. Určitě to ještě chvíli počká na vyřízení. Položila ji na stůl a dala se do přípravy snídaně.